internetová kaviareň >>>

ponuka | kontakt 
fotogaléria >>> 
INTERNET KLUB
Beethovenova 28, Trnava 91708


Internet klub u Tuleňa sa nachádza na Beethovenovej 28 v Trnave hneď vedľa Arena Pubu. Vznikol roku 2000 preložením už existujúcej internetovej kaviarne z časom už nevyhovujúcich priestorov na Saleziánskej ulici do lepších, krajších v bývalom stredisku „Kassale“. Klub je od začiatku vedený na veľmi vysokej kvalitatívnej a profesionálnej úrovni. Preferujeme najnovší hardware v kombinácii s najrýchlejším internetom v Trnave, momentálne 1MBit. Samozrejmosťou je ochotný a milý personál, ktorý Vám ihneď pomôže, ak je treba.

Momentálne klub prešiel masívnym upgrade- om, pri ktorom sa vymenila drvivá väčšina počítačov a monitorov. 32 kusov počítačov sme osadili procesormi Intel Pentium 4 a minimálne 256 MB RAM DDR a pre komfortné prezeranie WWW stránok a spokojnosť zákazníka sme dokúpili 19 palcové monitory.

V našom klube prebiehajú školenia obsluhy počítačov a nových programov. Taktiež zapožičiavame priestory a počítače firmám na výučbu nových obslužných software alebo na zaškolenie nových zamestnancov. V poslednom čase napríklad školenia Európskej databanky atd..

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Otváracie hodiny:
pon. – pia 8:00 – 24:00

sob – ned 9:00 – 24:00


cena: 30,-sk/hodina